Hakkımızda

  Açelyam Tekstil 1998 yılında kurularak toptan ve perakende perdelik kumaş satışı yapmaya başlamıştır. 2014 Yılında tamamen kendisini yenileyen firmamız son sistem baskı makineleri alınarak yeni açılan dijital baskı departmanı ile özgün desenler ve seçkin poster arşivi ile üretime devam etmektedir.

Uzun yıllardan beri edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübe ile birlikte gün geçtikçe büyüyen profesyonel kadromuz firmamızı bir adım daha ileriye taşımaktadır. Gelişen teknolojiyi firmamız takip ederek her geçen gün sistemimize yeni bir yatırım yapmaktadır. 

Sektörde önemli bir yer tutan dijital baskı ürünleri bünyemize katarak daha da büyümeye devam ediyoruz. 2017 yılı ile birlikte yenilenen tasarım anlayışımızla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz.


Bununla birlikte firmamızın vizyonu da tamamen değişmiş olup, pazarlamadan üretime geçiş yapılarak piyasada en seçkin mutfak desenleri, geometrik desen, damask desenler, çocuk desenleri gibi bir çok desen grubunda sektörün en iyileri arasında yer almaktadır.

  Bayilere yönelik hizmetlerini de geliştiren Açelyam Dokuma İplik Tekstil, altyapısında yaptığı teknolojik gelişmelerle tüm müşterilerine sınırsız olanaklar sağlamaya devam ediyor.

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır