Kalite Politikamız

   Tekstil sektörünün vazgeçilmezi olan Kalite kontrol, Açelyam Tekstil’in kalitemizi geliştirmek felsefesiyle zirveye ulaşmaktır. Burada ürün, henüz prototip aşamasında dahi olsa "Kalite Güvence Departmanı" tarafından titizlikle incelenir. Gerekli uyarılar yapıldıktan sonra kalıp çıkarılır ve üretim süreçleri başlatılır. Doğru malzeme seçimi, doğru üretim tekniklerinin kullanılması sağlanarak ürün üzerinde meydana gelebilecek istenmeyen olası bir durum en baştan engellenir. Numune üretimi sırasında karşılaşılan problemler üretim aşamasına ışık tutar ve elde edilen raporlar sayesinde sorunsuz bir üretim aşamasına zemin hazırlanmış olur.

   Üretim ve hizmette dürüstlük, güven ve tanımlanmış kalite ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını aşarak sektörümüzde örnek ve önder konumda yer almaktır.
Kalite politikamızın temel ilkeleri şunlardır;
• Sektörümüzün ihtiyaçları ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden, yeni ürünler eklemek,
• Ürün ve Hizmet kalitesini arttırıp müşteri memnuniyetini sağlamak,
• Ulaştığımız başarı ile yetinmemek, sürekli daha iyisini yapma çabasını göstermek,
• Bütün çalışanların aktif katılımı ile tüm kaynakların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, başarı için ekip çalışması bilincinde davranmak.

 

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır