Vizyonumuz

  Açelyam Tekstil kurulduğu günden bugüne, ürün yelpazesini doğadan ve insandan aldığı güçle daha fazla geliştirerek zenginleştirmeyi kendine görev sayarak başarıya ulaşmıştır. Üretimin temelinde sağlık, rahatlık, kalite ilkelerini benimseyerek yaşam alanlarınıza renk katan ürünlerimizi sizlere sunmaktan ve ev tekstili alanında ki tüm birikim ve tecrübelerimizi ürettiğimiz her modelde içine emeğimizi ve samimiyetimizi katarak sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

  Amacımız sektörümüzde öncü bir kuruluş olarak yaşamdan aldığımız güç ile siz değerli müşterilerimiz ile süre gelen bir diyalog geliştirmek ve en iyiyi sizlere sunmaktır.

  Şirketimiz 1998 yılından bu yana dokuma imalatı ile başlamış, 19 yıldır da perde dokuma ve ev tekstili imalatında Bursa'da faaliyette bulunan köklü bir firmadır. Bu güne değin Ev Tekstili alanında faaliyette bulunan firmamız, bugün de Bursa'da faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız 19 yıllık ticari hayatında dürüstlüğü, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve yeniliklerin takipçisi olmayı felsefe edinip, sattığı ürünlerde öncelikle kaliteyi ön planda tutan, kalite-fiyat ilişkisini önemseyen anlayışını uygulamaktadır.

  Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran firmamız, ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi de kurumsal bir ilke edinmiştir. Üretim stratejisini ulusal ve uluslar arası pazarda etkin bir konuma ulaşmak olarak belirleyen firmamız, ihracata yönelerek ülke ekonomisine katma değer sağlamayı temel bir görev kabul etmiş, faaliyetlerini bu amaç doğrultusunda yoğunlaştırmıştır.

   Ev tekstili sektöründeki bu yolculukta, bizi yalnız bırakmayan tüm bayi ve müşterilerimize sonsuz teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımızla...

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır